www.butenai.lt informacija

DSCF8568Lietuvos demokratinės respublikos atkūrimo 1918 m. vasario 16-ąją šimtmečio proga Anykščių rajono savivaldybė buvo nusprendusi apdovanoti šimtą įvairiose srityse nusipelniusių anykštėnų. Žymenys buvo įteikiami įvairių jubiliejinių metų švenčių proga ir dar persikėlė į 2019-uosius. Šių metų sausio 13-ąją apdovanota dar trylika, gal jau paskutiniųjų šimto anykštėnų, tą dieną garbingu ženklu buvo apdovanotas ir Butėnų bendruomenės narys Raimondas Guobis.

Butėnuose gimęs, augęs ir dabar tėviškės kaimo nepamirštantis, įvairiuose renginiuose, šventėse dalyvaujantis, jas rengiantis Anykščių Antano Baranausko ir Antano Žukausko-Vienuolio memorialinio muziejaus muziejininkas  R. Guobis įvertintas už kelių dešimčių metų darbus garsinant rajoną, įprasminat istorinę atmintį, gyvai darbuojantis visuomeninės veiklos baruose. Smagu, kad tą dieną garbingais žymenimis įvertinti ir Raimondui svarbūs bendražygiai - istorikai Gintaras Vaičiūnas bei Norbertas Černiauskas.

Pernai rudenį butėnietis R. Guobis pelnė ir Anykščių savivaldybės kartu su Turizmo ir Verslo informacijos centru skiriamą "Turizmo gilių" nominaciją, kaip geriausias pasakotojas, metų gidas.

Nuotraukose:

DSCF8569

DSCF8568

DSCF8567

Šimtmečio Anykštėno žymenys - juosta, liudijimas ir ženkliukas

Komentuoti


Sukurta:

Dabar lankosi:

Dabar svetainėje 36 svečiai ir narių nėra

Lankytojai

Patalpinta:

serveriai

Slapukai

Scroll to top