Raimondas Guobis

Rugsėjo 1-ąją stuktelėjo mažytė, vos vienerių metų sukaktis, kaip pernai tą dieną į Anykščių A. Baranausko ir A. Žukausko-Vienuolio memorialinio muziejaus internetinio puslapio naujai atvertame skyrelyje buvo patalpinta pirmoji serijos "Stoties viršininko istorijos" žinutė. Taip prasidėjo trumpų, smagių, mąslių pasakojimų ciklas apie siaurąjį geležinkelį bei jam artimą pasaulį. 

Prabėgus metams galima žvilgtelėti atgal, pasižiūrėti kaip kas pavyko ir kiek gi istorijų pavyko paleisti į platųjį pasaulį. Per tą laiką "viršininkiškos" skilties skaitytojai galėjo pasimėgauti net 158 istorijomis.

Tos istorijos, pamąstymai, trumpi įvykių aprašai labai tinka šiam greitu tempu besiritančiam nežinia kur pasauliui - daug laiko nesugaiši. Tačiau stabtelėsi, šį tą sužinosi, susimąstysi. Tinka jie skaityti ir bėgsmo pertraukėlėse - geriant kavą ar arbatą - kol išgersi puodelį, vieną ar net dvi perskaityti suspėsi ir dar ką perskaitęs šiek tiek apmąstysi. Pernai pradėjo nuo amerikietiškos temos, amerikietiška tema ir vainikuoja ir jubiliejinį šių metų rugsėjo 1-osios straipsnelį. Apie tą tolimą, gal net daugeliui pasakišką pasaulio šalį, apie jos garlaivius ir šiuos Misisipės laivus nukonkuravusius geležinkelius. Surasite ten smagių aprašymų apie istorinius įvykius, neįtikėtinus susitikimus siauruko muziejėlyje, apie ypatingus čia apsilankiusius žmones, apie garvežius, apie daugybę įdomybių. Nuotykis tęsiasi ir toliau rašau, toliau skelbiu stoties viršininko žinią portale www.baranauskas.lt

Asmeniniame "selfyje": 

 

IMG 2182

Muziejininkas, "stoties viršininkas" rudenėjančiame Anykščių geležinkelio stoties peizaže

Komentuoti


Sukurta:

Dabar lankosi:

Dabar svetainėje 28 svečiai ir narių nėra

Lankytojai

Patalpinta:

serveriai

Slapukai

Scroll to top